تبلیغات
به نام ایزد یکتا - دانلود بازی 43
 
یکشنبه 14 اسفند 1390 :: نویسنده : mehdi seraj

دانلود بازی رایگان Black White Anthology

نوشته شده توسط در تاریخ سه شنبه، 21 دی ماه 1389

Black & White - Anthology.jpg
نام بازی: Black & White - Anthology
پلتفورم : pc
ژانر:اکشن  استراتژی /Strategy (God Sim / Real-time)
سال انتشار: 2005
نوع  فایل : دی وی دی کامل
زبان: English / Russian
ناشر: Electronic Arts
توسعه یافته توسط: Lionhead Studios
درجه بندی سنی : +12

مجدد با یک بازی فوق العاده به سبک استراتژیک در خدمت شما هستیم.نام این بازی Black & White - Anthology میباشد و به طور جد جز بازی هایی هست که میتوانید شما را روزها و ماه ها سرگرم کند.طبق گقته سازنده سبک این بازی جدای از بازی های استراتژیک هم رده میباشد که به واقع نیز این گونه هست.در این نسخه از بازی شاهد بهبود هوش مصنوعی هستیم که نسبت به نسخه ها این یک امر مثبت است. Black & White - Anthology پلی است برای شما برای ارتباط با جهان خارج و بیرون ..!!!البته این نتکته را لازم میدونم عرض کنم که این بازی به شدت تخیلی میباشد و شخصا بازی های استراتژیک که با چاشنی تخیلات میباشد خیلی دوست دارم.در این نسخه با توجه به افزایش و بهبود هوش مصنوعی بعید به نظر میرسد بتوانید بدون زجمت مرحله ای را تمام کنید.داستان بازی به شدت بلند پروازانه انتخاب شده است که میتوانست در این موضوع بسیار بهتر عمل کند ... .در این بازیشما بار ها و بارها از وظایفی که دارید شکه میشوید که البته همان طور که گفتم تخیلات این بازی زیاد از حد میباشد.این موضوع را با دیدن عکس هایی که در ادامه مطلب گذاشتم میتوانید به وضوح ببینید.گرافیک بازی نسبتا مطلوب میباشد و در حد یک بازی استراتژیک متوسط رو به بالا میباشد.جالب است بدانید این بازی به شدت در زمینه گیم پلی بازی ها استراتژیک پیشرفت به سزایی داشته است که تنها با بازی کردن این بازی متوجه آن خواهید شد.زبان این بازی روسی و انگلیسی میباشد و برای دو ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی منتشر شده است.این بازی سیستم عامل نسبتا بالایی نمیخواهد و اکثرا میتوانند این بازی را اجرا نمایند.زمانی که الکترونیک آرتز این بازیرا منتشر میکرد میدانست که این بازی به یکی از پر فروشترین بازی های موجود به این سبک میباشد.ضمنا نباید فراموش کنیم که هر بازی را با بازی های هم سبک و ژانر مقایشه میکنند...
دانلود بازی به همراه تعدای اسکرین شات از محیط بازیو مشخصات سیستمی  در ادامه مطلب....
ادامه مطلب+Download

دانلود بازی فوق العاده Xenus II: White Gold-TRiViUM

نوشته شده توسط در تاریخ دوشنبه، 20 دی ماه 1389

Xenus II White 
Gold-[www.mihandownload.com].jpg
نام بازی: Xenus II: White Gold-TRiViUM
پلتفورم : pc
ژانر:اکشن Action (Shooter)
سال انتشار: 2010
نوع  فایل : دی وی دی کامل
زبان: ENG
ناشر: GFI
درجه بندی سنی : T

امروز قصد معرفی یک از زیباترین و جدیدترین بازی های منتشر شده در سال 2010 هستیم.نام این بازی Xenus II: White Gold TriViUM میباشد که در ادامه قصد نقد و بررسی آن را داریم.بازی مانند نسخه قبل عمل کرده است و سبک آن تغییری نکرده است.داستان این بازی این بار در شهر پارادایس و در میان تروریست ها اتفاق می افتد !!! وظیفه شما مقابله با این تروریست ها میباشد.البته با دست پر و تسلیحات فوق العاده پیشرفته ... .!!! به نظر من این بازی مخلوطی از بازی های فارکرای یک و دو و همچنین بازی  just cust میباشد. این شباهت ها در گرافیک بازی - گیم پلی و اندکی هم در موضوعیت بازی میباشد.بازی از گرافیک خیره کننده ای برخوردار میباشد.این نکته با دیدن تصاویر موجود در ادامه مطلب قابل فهم میباشد.سبک بازی اکشن اول شخص میباشد که بسیار طرفدار دارد.جالب است بدانید این بازی دارای مشخصات سیستمی بالایی نمیخواهد که در ادامه مطلب به آن اشاره شده است... .سلاح های فوق العاده پیشرفته  در یک محیط مدرن زیبایی خاصی به این بازی داده است.در این بازی شما به هیچ عنوان از تکراری بودن مراحل شاکی نمیشوید. به خاطر اینکه اصلا مرحله کسل کننده و تکراری در آن موجود نیست.انفجار های بازی نیز بسیار فوق العاده میباشند.گرافیک مناسب و عالی چاشنی ان شده و صحنه های حیرت انگیزی را به نمایش میگذارد.جالب است بدانید در این بازی بیش از 30 نوع سلاح های متنوع استفاده شده است.همچنین در این بازی 8 حزب مختلف وجود دارد.صدا گذاری این بازی به واقع حیرت انگیز میباشد.مخصوصا زمانی که شما از آر پی جی استفاده میکنید.

دانلود این بازی به همراه تعدادی عکس فوق العاده از محیط بازی در ادامه مطلب...
ادامه مطلب+Download

دانلود بازی شبیه ساز عمل جراحی Chirurgie Simulator 2010

نوشته شده توسط علی در تاریخ جمعه، 17 دی ماه 1389

urpzvs.jpg

سال تولید: 2010
موضوع: شبیه ساز
سازنده و انتشار دهنده :Rondomedia
زبان : المانی
مجوز دانلود : مجانی

در روزگاران کهن این دانش بر مردم ناشناخته بود، و بیماری‌ها را برآمده از عوامل فراطبیعی می‌دانستند، و برای درمان آنها به سحر و جادو دست می‌یازیدند. یونانیان در پیشرفت این دانش نقش به‌سزایی داشتند. دانشمندانی از جمله بقراط، ارسطو و جالینوس از مروّجان اصلی این علم در یونان باستان بودند.همگام با پیشرفت سایر علوم، روش علمی بنیانهای علم پزشکی را دگرگون نمود. پالایش مداوم دانسته‌ها و اطلاعات به همراه اکتشافات متعدد در رشته‌های علوم پایه پزشکی به علم نوین پزشکی منجر گردیده‌است. این علم اگرچه پایه‌های خود را از دانسته‌های گذشته گرفته‌است و هنوز نیز از علوم سنتی به عنوان منبع استفاده می‌کند ولی روش آن مبتنی بر استانداردهای سخت علمی است.در حال حاضر به دلیل گسترده شدن دانش پزشکی علاوه بر پزشکی عمومی، علم پزشکی به رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی فراوان تقسیم گردیده‌است و همچنین ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با رشته‌هایی مانند داروسازی،فیزیوتراپی، علوم آزمایشگاهی، پیراپزشکی دارد.

پزشکی در ایران به دوران باستان بر می‌گردد. با دانشگاه‌هایی مانندجندی‌شاپور، پزشکی در ایران گسترش یافت، پس از اسلام نیز این روند ادامه یافت. از پزشکان بزرگ ایرانی می‌توان به بزرگمهر طبیب (بوذرجمهر) و بعدها در دورهٔ اسلامی می‌توان به ابن سینا، زکریای رازی و علی ابن سهل طبری اشاره کرد. اولین مرکز نوین آموزش پزشکی در سال ۱۲۳۰ به عنوان بخشی از مدرسه دارالفنون بازگشایی شد. دانشکده پزشکی در سال ۱۳۱۳ تأسیس گردید و بعد از انقلاب به همراه کلیه بخشهای وابسته به عنوان دانشگاه علوم پزشکی تهران از وزارت آموزش عالی جدا شده و تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت.

هم اكنون علم به جایی رسیده كه توسط نرم افزار بشر عمل جراحی را شبیه سازی می كند در بازی یا نرم افزار شبیه سازی كه در این مطلب به شما معرفی میكنیم شما به جای همه پزشكان و جراحان قلب,مغز, ... نقش ایفا میكنید البته مراقب سلامت بیماران باشید زیرا به راحتی بیمار شما از دست خواهد رفت با این حالل شما به جای یك پزشك استرس این شغل مقدس را درك خواهید كرد. تكنولوژی شبیه سازی این بازی در حدی است كه شما  كه با اعضای مختلف بدن انسان اشنا نیستید را به زیبا تریبن شكل ممكنه با درون این اعضا نیز اشنا خواهد كرد همچنین از این بازی یا نرم افزار شبیه ساز جراحی پزشكان جوان و دانشجویان این رشته برای تمرینات ابتدایی و پیشرفته نیز میتوانند استفاده نمایند كه درك صحت این موضوع را زمانی احساس میكنند كه بازی رو نصب و اجرا كنند.در درون بازی شما كاملا از طرف بازی از نظر هدایت و سازماندهی كار ها راهنمایی میشوید فقط نكنه اینجاست كه بازی توسط یه شركت المانی زبان ساخته شده و زبان بازی المانی است اما با این حال چیزی از حال و هوای این بازی اموزنده كم نمی كند.


ادامه مطلب+Download

دانلود بازی فوق العاده زیبای Call of Juarez: Bound in Blood

نوشته شده توسط در تاریخ یکشنبه، 12 دی ماه 1389

call-of-juarez-bound-in-blood-[www.mihandownload.com].jpgنام بازی:Call of Juarez: Bound in Blood
پلتفورم : PC GAME| English |
ژانر: اکشن وسترن /Shooter
نوع  فایل : دی وی دی کامل
فرمت ایمیج: ISO
زبان: ENG GER FRA ITA SPA
ناشر : Ubisoft
سازنده: Techland
 قابلیت آنلاین : دارد
درجه بندی سنی : M (+17)


نمیدونم نام بازی Call of Juarez: Bound in Blood تا به حال به گوشتان خورده است یا نه اما این را میدانم که تعداد بسیار زیادی از بازی های بسیار خوب موجود هست که حتی گیمیر های حرفه ای سایت میهن دانلود نیز اسم آن را تا به حال نشنیده اند.دومین نسخه از این بازی با نام  Call of Juarez: Bound in Blood مدتی هست که روانه بازار شده است. شخصیت اصلی این بازی فوق العاده ری و توماس میباشد که در جستجوی طلا های  خوارز میباشد. محرومیت مردم در این بازی عامل تعداد بسیار زیادی از مراحل این بازی میباشد.وی در این کار بسیار ثابت قدم میباشد.حاضرم شرط ببندم با بازی کردن این بازی تجربه ای جدید از سبک اکشن وسترن را بدست خواهید اورد. ری و توماس با برادرانش شاهد یک جنگ داخلی در ایالت جورجیا خواهند بود.در پایان تمامی مراحل به شما امتیازاتی به عنوان پاداش داده خواهد شد.جالب است این نکته را بدانید بازی فوق العاده میباشد و از گیم پلی عالی برخوردار میباشد.اگر چه به محض بازی کردن شاهد نقص هایی خواهد بود اما این نقص ها به هیچ وجه به بدنه اصلی بازی لطمه نمیزند.بازی دارای نقشه های گرافیکی بسیار متنوع و زیاد میباشد. مبارزات در این بازی به شیوه ای ماهرانه طراحی شده اند.کسانی که ایندیانا جونز را بازی کرده اند این حرف من را به خوبی درک میکنند.حتی با دیدن تصاویری از محیط بازی در ادامه مطلب یک لحظه به این فکر میروید که نکند ایت همان ایندیانا جونز باشد !!!مسلم میباشد با آمدن نسخه های جدیدتر و بروز تر از هر بازی تقریبا شاهد تحولی در گرافیک بازی خواهیم بود.بی مورد نیست اگر بگوییم که گرافیک این نسخه از نسخه اول ان بسیار زیبا تر میباشد.نکته ای دیگیری که خیلی دوست دارم بگویم انفجار های این بازی میباشد.در این بازی یکی از بهترین انفجار ها را شاهد خواهید بود.

 دانلود این بازی به همراه تعدادی از اسکرین شات های محیط بازی  و مشخصات سیستمی در ادامه مطلب...
ادامه مطلب+Download
نوع مطلب : دانلود بازی، 
برچسب ها :
به نام ایزد یکتا
به نام خداوند جان و خرد **** کزین برتر اندیشه برنگذرد
درباره وبلاگ

خوش آمدید بازدید کنندگان عزیز
sol.tan63@yahoo.com
mahdi_seraj18@yahoo.com


مدیر وبلاگ : mehdi seraj
نویسندگان
نظرسنجی
ازنظر شما مطالب این وبلاگ چطور است؟ .::دم همتون گرم نظر بدید ::.


آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :